За спробу підкупу прикордонника, чоловік отримав заборону в’їзду до України на три роки

WhatsApp Image 2019-01-15 at 14.09.4215 січня у пункті пропуску «Табаки», громадянин Молдови намагався підкупити прикордонний наряд Ізмаїльського загону. Щоб уникнути покарання, за перевищення терміну перебування на території України, іноземець вирішив дати хабаря у розмірі однієї тисячі гривень. Інспектор прикордонної служби відповів категоричною відмовою та задокументував дане правопорушення.

По даному факту охоронці кордону повідомили Нацполіцію. Після проведення процесуальних дій слідчими поліції, прикордонники притягнули іноземця до адміністративної відповідальності та заборонили йому в’їзд на територію України терміном на 3 роки.

Нагадаємо, що в Ізмаїльському прикордонному загоні на постійній основі проводиться комплекс заходів, направлених на запобігання корупційних проявів серед персоналу. Одним з яких є преміювання військовослужбовців за відмову від неправомірної вигоди у такому ж розмірі або вдвічі більшому, що пропонується правопорушниками.

Помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Ігор Перегняк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>