Задоволення криміногенних потреб – шлях до виправлення

изображение_viber_2019-08-15_12-16-43Наглядова пробація передбачає проведення індивідуально спланованої роботи для вирішення проблем особи (факторів ризику), які можуть призвести до вчинення ним повторного злочину, надання йому необхідних послуг, проведення мотивувальних та профілактичних бесід, спрямованих на виправлення та ресоціалізацію.

   В рамках виконання індивідуального плану із засудженими 20 серпня 2019 року Кілійським районним відділом пробації організовано зустріч з дільничним поліцейським Кілійського відділення поліції лейтенантом поліції Олегом Гонтар.

     На зустріч були запрошені особи, які раніше неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності, головними криміногенними потребами є «стосунки у суспільстві», «підтримання зв’язків з особами, які ведуть антисоціальний спосіб життя».  Дільничний офіцер поліції разом з інспектором відділу пробації провели бесіду на тему «Зміна прокримінального мислення». Роз’яснено негативні наслідки підтримання  зв’язків з особами раніше судимими та схильними до скоєння злочинів.

    Результатом спільної роботи повинно бути не тільки виконання індивідуального плану, а й досягнення право слухняної поведінки в майбутньому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>