ЗАСІДАННЯ КІЛІЙСЬКОГО ВИКОНКОМУ

29692921_2056246481325320_2031246071_o13 березня відбулося засідання виконкому Кілійської міської ради, на якому було розглянуто ряд важливих питань, з якими ми пропонуємо ознайомиться вам, шановні читачі.

На початку засідання була розглянута та затверджена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт тротуару по вулиці Гагаріна (від вулиці Кооперативної до Перекопської Дивізії – тротуар біля першої школи). Кошторисом передбачені такі роботи: 280 кв м тротуару, 30 кв м автобусної зупинки, встановлення бордюрів та в’їзду за 267 тис 227 грн. Також члени виконкому затвердили кошторис на встановлення 26 світильників вуличного освітлення по вулиці 8 Березня (від Іванова до Кооперативної) за 109 тис 856 грн – в цю суму входить вартість матеріалів та роботи. Наступні затверджені кошториси передбачали облаштування майданчиків для збору сміття:

- на 2 контейнери за 23,437 тис грн по: вул. Перемоги № 6, вул. Тимошенко № 1, вул. Кіченко № 33, Татарбунарська, 8;
- на 4 контейнера 36,472 тис грн по: вул. Перемоги № 99, вул. Перемоги № 83, вул. Садова № 7, вул. Садова № 12.
Далі члени виконкому затвердили кошториси на капітальний ремонт автобусних зупинок: по вул. Гагаріна (район АТБ) — 31,504 тис грн, по вул. Гагаріна (школа №1) — 23,214 тис грн, по вул. Дунайська (сквер) — 23,214 тис грн, по вул. Київська (№1) — 27,619 тис грн, по вул. Київська (д/к «Маяк») — 23,214 тис грн, по вул. Маяк — 31,504 тис грн, по вул. Торгова (автостанція) — 23,214 тис грн, по вул. Торгова (ПМК) — 33,478 тис грн, по вул. Українська — 26,002 тис грн, по вул. Хотинська (між вулицями Кагульска та Київська) — 31,745 тис грн. Як пояснили під час засідання, суми різняться через те, що до кожної окремої зупинки застосують індивідуальний підхід – десь треба тільки плити підрівняти, а десь залити бетонну основу для зупинки. Самі зупинки будуть стандартного типу з метало профілю з лавками та кришами.

Також члени виконкому затвердили проекти рішень на здійснення закупівель робіт та укладання договорів: на розробку проекту будівництва питного водопроводу на селищі Омарбія з ФОП Тонєв М.С. на суму — 77 тис грн, з ПП «Будтранс» на ремонт дорожнього покриття по вул. Гагаріна (від вул. Портова до вул. Торгова) на суму — 282 тис 046 грн., з підприємством ТОВ «Енерготехнології Ізмаїл» на освітлення вулиць і встановлення щитів управління вуличного освітлення на суму — 58 тис 457 грн 08 коп., з ФОП Дубовий В’ячеслав Андрійович на ремонт освітлення по вул. Миру (від вул. Портова до вул. Торгова) на суму — 174 тис 315 грн.

Наступним питанням члени виконкому затвердили рішення про оприлюднення проекту «Про встановлення тарифів на надання транспортних послуг комунальним підприємством «Світло» та аналізу його регуляторного впливу». Враховуючи збільшення розміру мінімальної заробітної плати та цін на паливно-мастильні матеріали, та з метою підвищення якості послуг, вирішено привести тарифи у відповідність з економічно обґрунтованими витратами підприємства. Протягом одного місяця з дня публікації даного рішення будуть прийматися пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб.

Ще виконком відзвітував, що 11 тис грн буде виділено з міського бюджету (за рахунок коштів, передбачених на одноразову адресну матеріальну допомогу) малозабезпеченим верствам населення, які опинилися в складних життєвих обставинах та для вирішення соціально-побутових потреб.

Наступним рішенням виконком визначив тимчасові місця для розміщення друкованих матеріалів передвиборчої агітації на території м. Кілії (крім матеріалів, що розміщуються на носіях зовнішньої реклами) по вул. Миру, 57, вул. Садова, 1б; вул. Маяк, 120.

Подальші рішення стосувалися заяв громадян щодо зміни адреси нерухомого майна, а також був затверджений протокол роботи комісії виконкому від 07.02.2018 року щодо демонтажу тимчасових споруд, встановлених з порушенням вимог чинного законодавства на території м. Кілії по вул. Миру — біля будівлі ПАТ «Укрпошта» та по вул. Перемоги – ріг вул. Кутузова. Члени виконкому також поцікавились чому досі не демонтована споруда біля Кіноцентру Скіф, яка вже довгий час не працює. У відповідь вони почули, що по цій споруді діє договір оренди земельної ділянки.

Власкор

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>