«ЗАЯВА ДО ПРОКУРОРА ПРО ВЖИТТЯ ЗАХОДІВ». P.S: ПОЗБАВИТИ ІМУНІТЕТУ

Прокурору Одеської області

Вихору Максиму Анатолійовичу

.

Копія: Начальнику ГУ НП в Одеській області

Бех Олегу Володимировичу

Лиманського Ігоря Васильовича

 

Звертаюсь до Вас із заявою про вжиття заходів по відношенню до певних посадових осіб Державного Підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» з приводу наступних фактів.

         Згідно наказу №106 від 21.09.2016р. було створено Кілійської філії Державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» (далі – Кілійська філія ДП ЦСЕНСМ), керівником якої я був призначений.

         На виконання наказу №106 від 21.09.2016р. мною було прийнято за актом приймання-передачі майно на баланс Кілійської філії ДП ЦСЕНСМ, у тому числі право користування землею.

         Протягом виконання мною обов’язків директора Кілійської філії ДП ЦСЕНСМ, господарська діяльність вказаної філії неодноразово перевірялася як з боку центрального апарату ДП ЦСЕНСМ так і з боку державних органів (податкова служба, КРУ тощо).

         Разом із тим, 27лютого 2020р. мене відсторонили від посади директора Кілійської філії ДП ЦСЕНСМ з метою проведення внутрішнього розслідування.

         Відсторонення було проведено за наказом в.о. директора ДП ЦСЕНСМ Сахненко В.О. Згодом з’ясувалося, що істиною метою цього відсторонення є подальший рейдерський захват Кілійської філії ДП ЦСЕНСМ.

         За період відсторонення мене від посади були здійсненні наступні дії:

1.     Незаконне, в односторонньому порядку розірвання договору з Фермерським господарством «Агропівдень +» договору на виконання сільськогосподарських робіт. Відсторонення мене від займаної посади та розірвання договору з фермерським господарством супроводжувалась інвентаризацією, яка проводилася на Кілійскій філії ДП ЦСЕНСМ, проте здійснювалась така інвентаризація із грубим порушенням законодавства. Так, з метою спотворювання відомостей щодо результатів інвентаризації було звільнено завідуючого складом Решетнік Анатолія Олександровича за надуманими причинами. Це відбувалось в період карантину, коли є пряма заборона щодо таких дій. Звільнення завідуючого складом Решетнік Анатолія Олександровича відбулося через незгоду останнього із діями нового керівництва Кілійської філії ДП ЦСЕНСМ (в.о. директора Олійник Ф.А.) та діями ТОВ «РИС ГРУП» (зокрема Божко С.С., який є співзасновником ТОВ «РИС ГРУП» та безпосередньо фіксував наявну техніку та інші матеріальні цінності, які належать Державному Підприємству та  Фермерському господарству «Агропівдень +»).

2. Незаконно утримується сільськогосподарська техніка вказаного вище фермерського господарства за допомогою якої виконувались роботи з оброблення земель (близько 100 одиниць техніки). Запобігаючи поверненню техніки фермеру в.о. директора Кілійської філії ДП ЦСЕНСМ. Фермер був змушенний викликати поліцію, яка зафіксувала цей факт. Особисто Сахненко дав распорядження не повертати сельхозтехніку фермеру і утримувати її на Державному Підприємстві.

3. В цей самий період Сахненко В.О. укладає договір на оброблення земель Кілійської філії ДП ЦСЕНСМ із ТОВ «РИС ГРУП» на земельних ділянках, які мав обробляти за розірваним договором Фермерське господарство «Агропівдень +».  А це 320 га. Ізмаїльська сортодослідна  станція , та 137 га. Кілійська рісосіюча станція. На той час, « Агропівдень+» вклав значні кошти в посіви та  обробку земель під  ярові культури і сіменний матеріал та добрива включно, на сумму більш ніж 3500000грн.

4.   Сільськогосподарська техніка, яка незаконно утримується на території Кілійської філії ДП ЦСЕНСМ разом із технікою державного підприємства на теперешній час використовується ТОВ «РИС ГРУП» на землях КСП «Маяк» (площа 240 га), яка була захоплнена у рейдерський спосіб. Так, трактор МТЗ-82 із установкою КУН-4.2, яким керує робітник ТОВ «РИС ГРУП» Ніколенко Олег. Також, використовується автомобіль ВАЗ-2109 д/н ВН10-14АМ та автомобіль ВАЗ 2121 «НИВА» 66-56 ХМА. Саме за допомогою цих транспортних засобів здійснюється об’їзд незаконно захоплених полів КСП «Маяк», а саме перевезення робітників, матеріальних ресурсів для зрошувальної системи тощо.

В період з 19.05.2020р. по 22.05.2020р. в Кілійській філії ДП ЦСЕНСМ працювала комісія, яку очолював заступник директора державного підприємства Горецький В.Л. Й саме у цей час техніка Кілійської філії ДП ЦСЕНСМ працювала на землях КСП «Маяк» до якої а ні філія, а ні державне підприємство не має ніякого відношення. Це робилось відкрито, зухвало, що підтверджують робітники «Рис Груп»: — «Київ в курсі,у нас зелене світло». Вказані обставини можуть бути підтверджені доказами та показами свідків.

Вказані вище події на мою думку свідчать про упередженість та зацікавленість керівництва ДП ЦСЕНСМ до укладення договору на виконання сільськогосподарських робіт із ТОВ «РИС ГРУПП». За для цього керівництво державного підприємства за надуманими підставами усунула мене з посади директора Кілійської філії та незаконно й в односторонньому порядку розірвало договір із Фермерським господарством «Агропівдень +».

Зухвалість та безнаказанність вказаних вище дій з боку керівництва Державного Підприємства та ТОВ «РИС ГРУПП» відбуваються під прикриттям та за допомогою правоохоронних органів м. Кілії (зокрема слідчого Кілійського відділу поліції Істомін В.В.) та Прокурора Вітюк А.І..

Підтвердженням змови в.о. директора ДП ЦСЕНСМ Сахненко В.О. із Бойченко П.І. та представниками ТОВ «РИС ГРУП» є синхронність та єдина направленість дій вказаних осіб. Відсторонення мене від посади супроводжується розірванням в односторонньому порядку договору на виконання сільськогосподарських робіт із фермерським господарством, одночасним укладанням договору із ТОВ «РИС ГРУП» та процедурою інвентаризації, яка проводилася на Кілійській філії ДП ЦСЕНСМ. При цьому, представники ТОВ «РИС ГРУП» на всіх етапах приймали дуже активну участь, а саме – безпосередньо відкривали приміщення, у тому числі складські, вказували представникам державного підприємства яким саме чином слід фіксувати результати інвентаризації тощо. А після укладення договору, як я вказав вище, використовують майно Державного Підприємства на власний розсуд. Вказане відбувається за дозволом та підтримкою керівництва державного підприємства. За для того щоб усі вище указані дії відбулися моє відсторонення та розірвання договору з Фермерським господарством «Агропівдень+»  представниками команди Бойченко,був дан хабар у росмірі 150000$. Такі розмови ходять в певних кругах Кілійського району.

З урахуванням того, що Кілійський район як частина регіону Бесарабія є регіоном ризикового землекористування, мною при підпримки ФГ«Агропівдень+» був замовлений виготовлення проект водокористування. Слід зауважити, що до цього за весь час існування Кілійської та Ізмаїльських станцій (у тому числі у складі Одеської філії ДП ЦСЕНСМ) проект водокористування не замовлявся та не виготовлявся. Вказаним проектом була передбачена створення системи зрощування земель Ізмаїльської філії ДП ЦСЕНСМ, що забезпечило б у майбутньому, а саме вже у 2020році значне збільшення врожайності. Більш того, задля цього Фермерським господарством «Агропівдень +» були інвестовані великі кошти та досягнута попередня домовленість на поставку обладнання під зрошування 150 га земель Ізмаїльської станції. Своїми діями Сахненко знищів цей проект та майбутній врожай теж. Це було зробленно за для зниження привабливості земель Ізмаїльської сортодослідної станції і тим самим завдав збитки Державнову Підприємству та Державі. На теперешній час вони вже склали акт про втраченний врожай в наслідок посухи, комісієй  яку очолював перший заступник Городецький В.Л.,цей факт дуже просто перевірити.

Завдяки вказаним вище діям в.о. директора ДП ЦСЕНСМ Сахненко В.О. у змові із головою Кілійської ОТГ Бойченко П.І. були штучно створені умови, які фактично привели до знищення врожаю Ізмаїльської станції у с. Утканосівка Ізмаїльського району. І це вже не вперше з боку Бойченко та його команди.

Ще одним підтвердженням погодженості дій Сахненко В.О. та Бойченка П.І. є бездіяльність ДП ЦСЕНСМ по кримінальному провадженню від 16.09.2017р. №12017160310000676 за фактом нанесення шкоди. Розслідування вказаного кримінального правопорушення безпосередньо впливає на майнові права державного підприємства, оскільки предметом дослідження є нанесення майнової шкоди у розмірі 3325599 грн.  протиправними діями групою осіб під керівництвом Бойченка П.І. Вказані дії відбувались за допомогою прокурорів Порущенка Є.В., Мараховським І.П.  та депутатом Одеської обласної  ради  Бабенко О.А.

Слід також акцентувати увагу на тому, що й до цього певним колом осіб здійснювались спроби протиправного захвату земель Кілійської філії ДП ЦСЕНСМ, а саме 320 га Ізмаїльської сортодослідної станції, 140 га Кілійської рисосіючої станції та 100 га Кілійської сортодослідної станції. З цього приводу я звертався до органів поліції із заявами та відповідним підтвердженням. За результатами звернення Державним бюро розслідування відкриті кримінальні провадження від 21.12.2018р. №62018150000000022 та №62018150000000021, №42017160000001350 від 05.10.2017р., а також Генеральною прокуратурою відкриті кримінальні провадження №42019000000002213 від 15.10.2019р. та №42019000000002216 від 16.10.2019р.

Отже, вказані вище обставини, на моє переконання, свідчать про злочинну змову в.о. директора ДП ЦСЕНСМ Сахненко В.О. із злочинним угрупуванням під керівництвом голови Кілійської ОТГ Бойченко П.І. направлену на протиправне заволодіння Державним майном. Діяльність вказаного злочинного угрупування здійснюється під прикриттям робітників національної поліції м. Кілія та органів місцевої прокуратури. Будь-які заяви, докази, покази свідків, які підтверджуються діяльність вказаного злочинного угрупування залишаються без уваги, розслідуються із затягуванням строків. Вказані обставини змушують мене звертатись до ГУ НП в Одеській області та Прокуратури Одеської області із вказаною заявою, оскільки жодні заяви на місцевому рівні протягом останніх 3 років не дають будь-якого значущого результату. Вже сьогодні, станом на дату складання цієї заяви майно державного підприємства використовується вказаними вище особами на власний розсуд, а на мене, як на заявника, створюється шалений тиск як з боку керівництва ДП ЦСЕНСМ так і з боку місцевих правоохоронних органів. Все це сталося  після моєї відмови  приймати участь, разом з Сохненко та його першим заступником  Білоусом В.Б., які розробили схему отримання хабарів від деректорів Філій Державного Підприємства, а їх по Україні 24 філії та біля 20 тис.га  Державних земель.

Враховуючи все вищевикладене, прошу Вас прийняти необхідні процесуальні рішення, направлені на запобігання заволодінню державним майном.

І.В. Лиманський

P.S: Не возможно не прокомментировать вышеизложенный документ. Если быть откровенным, то все изложенные события порядком надоели и напрягают весь Килийский район. Постоянная истерика Павла Бойченко, не прекращающаяся с 2017 года, с постоянно прокручивающейся пластинкой «держите вора, держите вора» и рассказы, о многомиллионных хищениях Лиманского, мягко говоря, достали. Вопрос для всех, кто может сопоставить, проанализировать ситуацию, да и тех, кто не может, прочем тоже — Что мешало Павлу Бойченко до сих пор задержать вора, если он таковой есть? И это при наличии полной вертикали власти, начиная от президента и заканчивая губернатором и полным контролем над указанными в документе правоохранителями Килийского района. Ответов на этот вопрос несколько — П.И. Бойченко вовсю использует свои знаменитые многоходовки, методы провокации, манипуляции и хочет успеть до выборов (дальше по пунктам):

Первое. Изо всех сил и всеми методами, в основном грязными, беспринципными уничтожить единственного политического оппонента, тем самым окончательно запугать всех, кто еще не пугается, и иметь полнейшую власть. Всем понятно, что все депутаты Килийского городского совета от БПП «Солидарности» и от «Аграрной партии», это одно целое. Оставить свое большинство в городском совете на следующую каденцию Килийского городского совета посредствам угроз, запугивания и провокаций – это сейчас единственный способ для главы Паши Бойченко. Иным способом, как это было пять лет назад, заманить доверчивое, еще не знающее истинное лицо «праведного» Павла, у него создать большинство не выйдет.

Второе. Отвлекает людей от всех основных проблем, которые есть в громаде и районе, тихонько протаскивает через «ручной» исполком нужные денежные решения. Назначают исполнителями работ своих близких, родственников депутатов, специально подстраивая условия конкурсов и тендеров не забывая «угощать» клубничкой и селедкой своих покровителей выше.

Третье. Через своего ставленника, директора КМУВГ Сергея Просяника, обанкротить и «прихватизировать» оросительные системы всего Килийского и части Татарбунарского районов, предварительно разграбив все то, что «не правильно» сейчас лежит на предприятии. А также забрать остров Кислицкий, как в свое время остров Ермаков. Выгнать или «рейдернуть» фермеров, огородников и хозяйство И.Шидера.

Думаю сегодня уже всем понятно, что П.Бойченко приезжает, подчеркиваю, приезжает (хотя ходят слухи, что в Килии ему есть куда положить, свою буйну голову) из своего измаильского особняка в 260 кв.м., а не живет вместе с семьей в Килии, только лишь для захвата сельхоз земель. В частности захват земель госпредприятия, что является долгоиграющим проектом Паши Бойченко, и начался он в 2017 году. Все многомиллионные долги и, якобы, «воровство» Лиманского, надумано и вранье. Он пытается бороться с хорошо налаженной системой и схемами, а все эти вспомогательные «Рисо группы» или подобные им, это всего лишь шестерки или шестеренки в коррупционных схемах, которые в ближайшее время будут выброшены или заменены, как отработанный материал. Уже есть первый звоночек, это направленные ДБР, в суд, материалы уголовного производства относительно молодого следователя, которая выполняла указания Бойченко, экс –начальника килийского отделения полиции Мелованова, при попытке захвата земли госпредприятия. И ей, следователю, грозит реальное лишение свободы. Ее начальство, в лице Истоминой и Витюк, все свалили на молодую и не опытную следователя. На том и были.

Такие люди как Бойченки, Сахненки, Просяники из категории людей, которые только разрушают, получают сиюминутную выгоду, а будущее их не волнует. Волнует, но сугубо их личное будущее и процветание и достаток. И Килийская ОТГ, город Килия не входит в список городов, которые соответствуют их статусу успешных и богатых людей. В будущем никто из них в Килии жить не планирует. Они умело стравливают людей из-за умело созданных скандалов, вбросов, грязных фейков, физического запугивания и грабежей, что называется среди белого дня. И пока они будут при власти, все это будет продолжаться. Это тот порочный круг, в котором погрязнет наш Килийский регион.

В заключение для информации. Как стало известно, в результате специально проведенной Сахненко реорганизации (ликвидация Килийской филии госпредприятия), Игорь Лиманский попал под сокращение. Все оказалось просто — ему предложили возглавить филию такого же госпредприятия но только в Ровенской области. На это предложение он, естественно, ответил отказом.

И что-то мне кажется, что это не конец всей этой истории, еще будут происходить нездоровые события. Ведь скоро выборы и если Бойченко и команда не получат депутатские имунитеты, то их будущее окажется под большим вопосм.

Наш спецкор.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>