Змінено розмір грошової допомоги внутрішньо перемішеним особам

300_190_59193b372653bЗгідно змін від 17.01.2018 р. до пункту 3 «Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505, збільшено розмір допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Грошова допомога внутрішньо переміщеним особам призначається на сім’ю та виплачується одному з її членів за умови надання письмової згоди у довільній формі про виплату йому грошової допомоги від інших членів сім’ї у таких розмірах:

-         для осіб, які отримують пенсію, та дітей — 1000 гривень на одну особу (члена сім’ї);

-         для осіб з інвалідністю I групи та дітей з інвалідністю — 130 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

-         для осіб з інвалідністю II групи — 115 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;

-         для осіб з інвалідністю III групи — прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність;

-         для працездатних осіб — 442 гривні на одну особу (члена сім’ї).

Загальний розмір допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на кожного члена сім’ї та не може перевищувати 3000 гривень, для сім’ї, до складу якої входять особи з інвалідністю або діти з інвалідністю, — 3400 гривень, для багатодітної сім’ї — 5000 гривень.

 Начальник відділу призначення соціальних допомог та субсидій Н. Стоянова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>